Produkto puslapyje galite rasti visą jus dominančia informaciją apie produktą - sudėti, vartojimą, sudėtinių dalių savybes.

Kaip pirkti?

1. Norėdami įsidėti norimą produktą į krepšelį paspauskite ant mygtuko "Į krepšelį". Kiekio langelyje galite įvesti norimą produkto kiekį.
2. Norėdami atsiskaityti už pasirinktas prekes arba tiesiog peržiūrėti savo prekių krepšelį, pasirinkite nuorodą "Mano krepšelis" esančią dešiniame puslapio viršutiniame kampe.
3. Krepšelyje galite koreguoti prekių skaičių arba ištrinti produktą. Kairėje pusėje esančiame laukelyje galite įvesti kupono kodą su kuriuo gausite numatytą nuorodą.


4. Peržiūrėję užsakymą ir norėdami atsiskaityti spauskite mygtuką "Pirkti".
5. Pasirinktie, kaip norite pirkti - su registracija ar be registracijos, įveskite savo duomenis, pasirinkite pristatymo būdą.

6. Pasitikrinkite pristatymo adresą ir kontaktinę inormaciją, pasirinkite mokėjimą per Swedbank, SEB ir kitus bankus, paspauskite mygtuką "Užsakyti"

7. Paspauskite mygtuką "Mokėti", pateksite į el. bankinkystės mokėjimų sistemą Paysera, kur galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią atsiskaitymo būdą.


Elektroninė bankininkystė
- galimybė prisijungti prie elektroninės banko sistemos ir atsiskaityti už prekes. NORIME INFORMUOTI KAD GYVENKSVEIKAI.LT NIEKADA NEPRAŠĖ IR NEPRAŠYS IŠ JŪSŲ PATEIKTI BANKO SISTEMOS PRISIJUNGIMO DUOMENŲ AR KODŲ. JEIGU GYVENKSVEIKAI.LT VARDU GAVOTE PRAŠYME PATEIKTI TOKIUS DUOMENYS INFROMUOKITE MUS NEDELSIANT!

Kitos mokėjimo sistemos - tai galimybė atsispausdinti čekį su bar kodu. Su juo galima atsiskaityti nurodytas paslaugas teikiančiose vietose.  Taip pat bet kuriame banko skyriuje tam reik pasirinkti punktą "Banko skyriuose - grynaisiais".